Твердопаливні котли

У питанні опалення, кондиціонування або вентиляції досить ризиковано покладатися на рекламні слогани сотень виробників.

Тому наші фахівці завжди раді допомогти зробити правильний вибір, спираючись на багаторічний досвід експлуатації та монтажу.

Твердопаливні котли одне з найголовніших напрямів діяльності нашої фірми. З огляду на нестабільну ситуацію з газом твердопаливний котел є гарною альтеранатівой газовим котлам. Сучасний т. котел має переваги у зручності експлуатації але він енергозавісім, більш простий твердопаливний котел з непоганим ККД не залишить ваш будинок без тепла навіть при відсутності електроенергії (природно якщо у вас гравітаційна система).

Враховуючи, що пропонована нами продукція, як правило володіє високою якістю і досить високою вартістю, ми готові надати певні знижки, щоб наш клієнт міг отримати необхідне, не переплачуючи.

Які вони бувають?


Твердопаливний котел - це теплогенератор який передає енергію, що виділяється при спалюванні палива теплоносія. Основний критерій при виборі котла - це його ККД.

Котли на твердому паливі бувають чавунні і сталеві. Чавунний котел має великий розрахунковий термін експлуатації, але при цьому має ряд мінусів, завдяки яким найпопулярнішими є сталеві твердопаливні котли.

Форма теплообмінника чавунного котла далека від досконалості, тому навідуватися до топки доводиться дуже часто, температурний перепад або замерзла вода в казані, а також механічне пошкодження може викликати текти котла. Ремонт чавунного котла дуже проблематичний, виробники запевняють, що луснули, чавунну секцію можна поміняти, але насправді поміняти секцію на пропрацювали пару сезонів котлі практично неможливо через що утворився нагару.
Форма теплообмінника сучасного сталевого котла дозволяє отримати максимальний ККД, а якщо виникне проблема з течью, то її може усунути кваліфікований зварювальник. Якісний твердопаливний котел має достатню товщину сталі на теплообміннику і тому при правильній експлуатації прослужить дуже довго.

Новини

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК, ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВІДНОШЕННЯ ВАГИ ДО ПОТУЖНОСТІ КОТЛА А ТАКОЖ РОЗМІРІВ КОТЛА

 

Запрошуємо на виставку ExpoLviv Тепло. Вода. Повітря' 2014

 

Дякуємо всім відвідувачам нашого стенда на Акватерм 2013

 

 

Дякуємо всім відвідувачам нашого стенда на ISH Франкфурт 2013

 

 

Дякуємо всім відвідувачам нашого стенда на Акватерм 2012

 

 

Дякуємо всім відвідувачам нашого стенда на   Акватерм 2011